Programista jako osoba twórcza, zdolna do rozwiązywania nietypowych komplikacji

Posted on 10/02/2017 3:28pm

programowanie pod .NET różni się znacząco w stosunku do aktualnego programowania pod Windows. Microsoft .NET uprzystępnia nowe wersje, biblioteki, których zastosowanie także różni się tym od tradycyjnego gatunku w dotychczasowym Windows.
transport i spedycja
Author: Jean-Pierre
Source: http://www.flickr.com


Programista .net Wrocław winien mieć dyplom wyższej uczelni technicznej na kierunku informatyka, względnie analogicznym. Ponadto, niemniej istotne jest posiadane przez kandydata doświadczenie, związane z projektowaniem, wdrażaniem i późniejszą obsługą danego środowiska programistycznego .NET. Cechy osobowe, umożliwiające skuteczną pracę w kolektywie, także utrzymywanie relacji z odbiorcami, będą kolejnym plusem. Osoby zainteresowane pracą na stanowisku programisty, muszą demonstrować nastawienie na zadowolenie klienta. Programista powinien być postacią pomysłową, zdolną do rozwiązywania nietypowych trudności i podejmowania nowych wyzwań.


Jazda samochodem,  kierowca
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


programista .net wrocław
Author: Christian Schnettelker
Source: http://www.flickr.com


W specjalności IT niezwykle kuszą płace, od lat programiści są w czołówce rankingów najlepiej płatnych zawodów. Praca dla informatyka potrzebuje nie tylko właściwego wykształcenia, lecz również pełnego zaangażowania ze strony pretendenta. Jest to profesja, która nadzwyczaj pochłania i nastręcza dyspozycyjności.
Programowanie powinno być również upodobaniem pracownika, gdyż potrzebuje gorliwości i zaangażowania, bez tego wyniki tej pracy okażą się średnie, a przecież w tym zawodzie nie o to chodzi.


Nieodzowna jest komunikatywność, otwartość, także odpowiednia znajomość języka angielskiego, gdyż firmy IT funkcjonują w środowisku międzynarodowym.

Tags: efekty, programowanie, kandydat, interes