Od czasu do czasu każdy potrzebuje zastrzyku pieniędzy - wtedy możemy pomyśleć o szybkiej pożyczce, która może ułatwić sytuację

Posted on 14/02/2017 3:50pm

Zdarzają się czasami takie momenty, gdy odczuwamy potrzebę posiadania większej ilości gotówki. Powodem może być rewelacyjna sposobność kupna samochody czy urlop last minute.


Możemy mieć drobne zaskórniaki, ale gdy takich nie mamy, to warto użyć szybkiej pożyczki.


prezentacja marketingowa
Author: Gaith Saqer
Source: http://www.flickr.com


Internet - krajobraz
Author: Christoph Scholz
Source: http://www.flickr.com


Pożyczka w Vivus jest takim rodzajem wsparcia, które mamy możliwość wziąć bardzo prędko przy niewielkich procedurach - Blue Action. Możemy pożyczyć maksymalnie 5000 złotych. Jeżeli oddamy je na czas, to pożyczka będzie niemal bez dodatkowych opłat. Czas oddania to miesiąc, ale mamy możliwość oddać należności szybciej jeśli zechcemy. Ułatwienie jest spore, gdyż nawet nie jesteśmy zmuszeni wychodzić z domu, by otrzymać pieniądze na własne konto. Wystarczy, że założymy konto na stronie internetowej i wypiszemy wszystkie niezbędne rubryki z naszymi danymi. Pożyczanie gotówki wcześniej nigdy nie było tak łatwe. Nie minie 15 minut, a cała kwota będzie już na naszym koncie.
Niektóre banki oferują dużo atrakcji oraz zniżek dla tych klientów, którzy założą konto dla firmy jednoosobowej - Blue Action Sp. z o.o.. Prowadzenie tego konta jest najczęściej darmowe. Dodatkowo jako właściciele firmy mamy zapewnioną możliwość robienia na koncie sporego debetu. Może nam to niebywale uprościć prowadzenie biznesu, ponieważ da nam to płynność finansową w niektórych trudnych miesiącach.


Dla prawie każdej firmy jest to ogromne udogodnienie, przede wszystkim jeśli jest niewielką firmą i liczy się dla niej przypływ gotówki.

Tags: wakacje, biznes, firmy