Najlepsze pomysły na egzotyczną podróż po ślubie.

Posted on 14/11/2016 12:17pm

Niemal wszyscy Nowożeńcy fantazjują o unikalnej i pamiętnej podróży poślubnej. Jednak w galimatiasie przygotowań do ślubu trudno znaleźć dodatkowy czas na wielogodzinne badanie przewodników w poszukiwaniu idealnego kierunku wyjazdów.
A przecież wybór nie jest banalny - każdy kraj egzotyczny oferuje odmienne atrakcje, różnorodne rodzaje plaż, zróżnicowaną kulturę oraz atmosferę. Co wybrać w gąszczu propozycji biur podróży?


Berlin
Author: blitzhall
Source: http://www.flickr.com


relaksmisja.com/kraje/tanzania/
Author: Secretaria de Agricultura e Abastecimento
Source: http://www.flickr.com


Podróż poślubna do Indonezji (http://www.relaksmisja.com/planywypraw/zyje-sie-raz/). Ulokowana w Azji Południowo-Wschodniej Indonezja to ogromnie atrakcyjny cel wyjazdów poślubnych. Ten wyspiarski kraj charakteryzuje olbRzymie zróżnicowanie kulturowe jak też krajobrazowe, dzięki czemu potrafi zachwycić tak wielbicieli relaksu w tropikalnej scenerii, jak też żądnych adrenaliny poszukiwaczy przygód. Najpopularniejsza z 17 000 indonezyjskich wysp, Bali, oferuje autentycznie egzotyczne zestawienie plażowania i orientalnej kultury. Początek podróży poślubnej na Bali powinno się spędzić w jednej z nadmorskich miejscowości, radując się piaszczystymi plażami a także gorącymi wodami Oceanu Indyjskiego. Potem polecamy przenieść się na parę dób w głąb wyspy, do słynnego miasteczka Ubud. W tym miejscu na Nowożeńców oczekują autentycznie wschodnie doświadczenia w czasie spacerów wśród poetycznych tarasów ryżowych oraz mistycznych świątyń, rannych sesji jogi, pokazów balijskiego tańca a także świetnych zabiegów spa. Podróż na Bali warto połączyć z pobytem na sąsiedniej wysepce Lombok, bardziej dzikiej a także mniej uczęszczanej przez turystów (http://www.relaksmisja.com/kraje/indonezja/).
W tym miejscu w kameralnej aurze nasycimy się wspaniałymi zmierzchami słońca jak też ładnymi plażami, nad którymi nachylają się palmy kokosowe. Już dziś wbij w wyszukiwarkę: wycieczki Indonezja.

Tags: relaks, Rzym, klimat, atrakcje