Jeśli pragniesz handlować ze Wschodem, powinieneś zdobyć właściwy certyfikat, na szczęście to teraz proste

Posted on 19/01/2017 1:10pm

W przypadku, kiedy pragnie się zawiązać współpracę biznesową gdzieś poza granicami Polski, potrzeba spełniać wymagane warunki. Każdy rynek posiada swoje wymogi względem wyrobów lub usług, więc należy się do nich dopasować.


mobile touch oprogramowanie
Author: NEC Corporation of America
Source: http://www.flickr.com


W wypadku, kiedy rozmyśla się o współpracy handlowej z Rosją, także należy zyskać stosowny certyfikat.


certyfikacja gost r
Author: Ministerio de Relaciones Exteriores
Source: http://www.flickr.com


Certyfikacja gost r – dla kogo niezbędna?


certyfikat zgodności gost r
Author: ITU Pictures
Source: http://www.flickr.com


W chwili, gdy zdecyduje się o nawiązaniu kontaktów handlowych z Rosją, należy postarać się o uzyskanie certyfikacji gost r (warto zapoznać się z informacjami na stronie www.certificator.eu/pl). Na szczęście dzisiaj takie zadanie nie bywa trudne, bo można skorzystać ze wsparcia specjalnych jednostek. Zawiązanie współpracy z Rosją nie jest łatwe, bo potrzeba spełniać przedstawione wymagania, zarówno odnośnie produktów, jak też świadczonych usług. Dodatkową barierą okazuje się język, lecz z tym też można sobie poradzić, gdyż wiele jednostek proponuje jednocześnie usługi tłumacza przysięgłego.
Zyskaj potrzebny certyfikat


Aby mieć szansę handlować z Rosją, lub pełnić usługi na jej terytorium, trzeba zdobyć certyfikat zgodności gost r (o certyfikatach zgodności gost r). właściciele przedsiębiorstw, którzy chcą zdobyć tę certyfikację, powinni ocenić swój towar pod kątem zgodności z wymogami certyfikacji. Jeżeli towar odstaje od rzeczonych norm, trzeba uczynić wszystko, aby go właściwie dostosować.


W czasie starania się o certyfikację potrzeba przedstawić wszelkie potrzebne dokumenty powiązane z towarami albo działalnością firmy. Jest ich całkiem dużo, zatem najlepiej przedstawić je doradcom, żeby procedura przebiegała sprawnie.

Tags: moc, produkt, właściciel, kontakt, warunki