Co należałoby zrobić, żeby to bank stał się naszym klientem a nie przeciwnie?

Posted on 10/02/2017 2:28pm

W naszym bytowaniu nie zabraknie różnorodnych okazji, na potrzeby jakich możemy wymagać jakichś nadprogramowych funduszy. Ślub bratanka, chrzciny siostrzeńca, komunia wnuczki czy odnowienie mieszkania.


siłownia
Author: torbakhopper
Source: http://www.flickr.com


To naturalne sytuacje, na jakie dobrze byłoby posiadać wystarczające fundusze.


Bezdyskusyjnie rozumiesz, ze banki to tak faktycznie sklepy z pieniędzmi. Ich klienci, czyli w rzeczywistości właściwie niemalże wszyscy dorośli obywatele, za swe pieniądze kupują czasem odmienne pieniądze. To absurdalne na pozór stwierdzenie opiera się jednak na uczciwych strategicznych podstawach. Gdy bierzemy w instytucji finansowej jakikolwiek kredyt, to płacimy za niego potem regulując należne zobowiązanie razem z odsetkami. Tak jest przykładowo kiedy pragniemy wykorzystywać np. ekstra portfel pozyczka. Jest to tak zwany towar finansowy, jaki można by powiedzieć leży na bankowej półce obok tego typu towarów jak debet, konto bankowe ROR czy też kapitał inwestycyjny albo IKE. Takowy ekstra portfel pozyczka to jedna z postaci dodatkowego finansowania swych wydatków, które potrafią być wszakże mniej lub bardziej spodziewane - czytaj o lokacie bezkarna bgżoptima.
Dla obywateli, którzy są w większym stopniu spokojni o swoje fundusze, instytucje finansowe przygotowały taki produdkt finansowy jak między innymi lokata bezkarna bgżoptima. Osoba nie będąca z wykształcenia ekonomistą może nie wiedzieć, iż taki towar finansowy jak lokata bezkarna bgżoptima funkcjonuje bankom do zbierania środków finansowych na odmienne wymagania np. na pożyczki, jakie są później proponowane innym Klientom instytucji finansowych. Tak, to mogłoby być początkowo niezwykłe oraz zawiłe, ale środki pieniężne to towar, który można by nabywać oraz sprzedawać za... pieniądze - zerknij.


Oczywiście lokata bezkarna bgżoptima zarabia na siebie i osoba, jaka się na nią zdecyduje, po pewnym okresie otrzyma z góry uzgodnione odsetki. Innymi słowy w takiej okoliczności to bank będzie naszym klientem a nie na odwrót. To proste, nieprawdaż?

Tags: sklep, finanse, odsetki